O nás

Motto firmy:
„Pojďte, budeme si hrát. My s tím co vám sluší a vy s tím, co se vám líbí a dáme to postupně dohromady.
Jedině tak může vzniknout smysluplný celek. „

     Svatební salon La Radka působí na trhu svatební módy od roku 1994. Zabývá se půjčováním a prodejem svatebních šatů a doplňků předních světových značek ze Španělska, Francie, Anglie, Ameriky a Itálie. Předností našeho svatebního salonu je možnost většího výběru modelů různých stylů typických pro každou zemi. Nabízíme exkluzivní značky San Patrick, La Sposa, Atelier Diagonál, Stevies Gowns, Alexis Mariage, Bonny a nově EDDY K, MORI LEE, VICTORIA JANE, RONALD JOYCE, ALYCE DESIGNS...

     Každoročně se snažíme pro vás vybrat a investovat značné finanční prostředky na to nejlepší ze současné celosvětové svatební módy. V běhu tohoto tisíciletí můžeme čerpat ze staletých zkušeností vývoje svatební módy a zvolit si, jak ve svůj svatební den chcete vypadat. Nejen být krásná, ale cítit se pohodlně, být především sama sebou a zůstat věrná svému individuálnímu stylu je přáním každé nevěsty. Samozřejmostí našeho svatebního salonu La Radka je úprava modelu na míru tak, že budí dojem jako by byly ušity na vaše míry pro vás. Součástí našeho svatebního salonu je také prádelna a žehlírna, proto vám nabízíme šaty v zářivé čistotě.

     V našem svatebním saloně je naprostou samozřejmostí individuální přístup našich zkušených a příjemných svatebních asistentek k požadavkům a přáním každého zákazníka. Naše odborné asistentky se vám snaží poradit ve všech oblastech týkajících se vaší svatby. Dokonale sladěná svatba s vaší představou je pro nás tou nejlepší vizitkou.

     Vaše e-mailové dotazy se snažíme vyřizovat obratem, ale z důvodu velké vytíženosti našeho svatebního salonu obzvláště jaro, léto, odpovídáme na e-maily jednou týdně a to každé pondělí. Pokud váš dotaz a naše odpověď spěchá doporučujeme telefonovat přímo do salonu 605 588 454, kde vám na každý dotaz rádi odpovíme. Děkujeme za pochopení. Kolektiv svatebního salonu La Radka.

Doporučujeme Vám na zkoušení svatebních šatů telefonicky se objednat tel. 605 588 454.

Otevírací doba: Po - Pá: 9-17 hodin,

Telefon: Svatební salon - 605 588 454

              Módní salon a e-shop - 732 828 071

Adresa: Masarykova 391, FULNEK, 742 45

Náš Web: www.salonradka.cz

Svatební salon La Radka najdete v centru Fulneku naproti Penny Marketu (přes hlavní cestu).

Na podrobnější mapu se můžete podívat zde a třeba si naplánovat cestu.

mapa.gif